Kurumsal

pic_5

Massan Masa & Mobilya

Firmamızın kuruluşu 2007 yılında, isminden de anlaşılacağı gibi, masa ve sandalye imalatı yapmak üzere Massan Masa ve Mobilya unvanı ile gerçekleşmiştir. İlerleyen süreç içerisinde teknolojik yenilikleri ve piyasa ihtiyaçlarını takip ederek kendisini geliştirmiş, piyasanın arz ve talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini genişletmiştir. Üretim safhalarında ihtiyaç duyduğu ev aksesuarları üretimlerini başarıyla gerçekleştiren firmamız kısa sürede bu alanda da kendisini ispat etmiştir.

Ana sektörünün gerekliliği olan görsel kaliteyi ürün kalite anlayışıyla birleştiren Massan Masa ve Mobilya, bu sayede ev gereçleri kategorisinde hem de görsel açıdan ilgi çeken ve takdir alan üretimler gerçekleştirmiştir.

Böylece kuruluş amacını aşarak, masa ve sandalye imalatının yanı sıra, birçok Metal ve Mobilya imalatında sektörde kendini kabul ettirmiş ve önde gelen kurulular arasında yerini almayı başarmıştır. Massan metal eşya imalatında 15. yılını yaşarken, tecrübeli ve ihtisas sahibi kadrosuyla üretken ve kaliteden ödün vermeyen, ufku geniş bir anlayışla başarılı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Massan'ın hedef müşteri kitlesi kendi alanlarının liderleri konumunda, aynı düşünceyi paylaşan, kaliteyi ön planda tutan kuruluşlardır. Gelişen teknolojiyi çok yakından takip eden kuruluşumuz Massan, her zaman daha iyiyi daha yeniyi araştırarak imalat kalitesiyle özdeşleştirip üretken olmaya devam etmektedir. Bu anlayışımızı müşteri memnuniyeti ile birleştirerek hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Mekanlarınızda Estetiği ve Kaliteyi Yansıtmak İster misiniz?